Resultats del cap de setmana 27 i 28 de setembre dels equips Fundació Grama

Gran SubCampionat la nostra Escola B i C FEG al Torneig C. D. Arrabal Calaf de Gramanet on desprès de guanyar a l’Almeda d’Hospitalet als penals (1-1)
També fiquem imatges de l’Aleví F FEG contra el Terrassa F.C.(només escalfament), del Cadet C FEG contra el Premià, i l’Escola A FEG contra la Trinitat.
Més resultats del cap de setmana:
Granollers 5- Benjamí D FEG 1
Cadet Juvenil Femení FEG 1 Penya Blanquiblava 12
RCD Espanyol de Barcelona, SAD 6 Aleví A FEG 1
Premià de Mar 0 Infantil B FEG 6
Infantil C FEG 17 Sant Joan Despí 0
Aleví Benjamí Femení FEG 1 fontsanta Fatjó 11
Torneig Arrabal: Arrabal 2 Escola C FEG 0; Escola B FEG 1 Almeda 1 (penals passa FEG)
Prebenjamí A FEG 2 Natació Terrassa 2
Centre Esportiu Vilassar A 2 Cadet A FEG 0
Alevi G FEG 5 Bufal’a 3
Cardedeu 0 Infantil D FEG 10
Aleví F FEG 6 CN Terrassa 2
CN Terrassa 2 Benjamí C FEG 4
Cadet C FEG 3 Premià 1
Escola A FEG 11 Trinidad 1
Aleví B FEG 2 Terrassa 3
Vilassar 2 Prebenjamí B FEG 3
CN TErrassa 0 Prebenjamí FEG D 9
Aleví Infantil Femení FEG 4 Fontsanta Fatjó 5
Aleví C FEG 3 Vilassar 3
Bufalà 4 Benjamí F FEG 2
El Juvenil Preferent de Toni Rovira ha perdut a Horta (1-0)
El Prebenjamí C FEG ha guanyat al Pedraza 7-5
L’Aleví E FEG ha marcat 7 gols al Bufalà
Suspès el Juvenil C FEGrama-UD Molletense d’avui diumenge 28
Cadet A FEG 3 Mongat 4
Benjamí B FEG 3 Granollers 3
Infantil C FEG 3 Racing Blanenc 0
Can Trias 0 Cadet B FEG 4
Sènior FEG 3- At Masnou 0
CN Terrassa 2 Juvenil B FEG 3
CN Terrassa 1 Infantil A FEG 1
Veterans Piferrer 1 Veterans FEG 6
Benjamí C FEG 6 Hospitalet 2
Sants B 2 Aleví D FEG 1
Prebenjamí C C FEG 7 Pedraza 5 (imatges)
Horta 1 Juvenil A FEG 0
ran subcampeona nuestra Escuela B y C FEG al Torneo CD Arrabal Calaf de Gramanet donde después de ganar al Almeda de Hospitalet en los penaltis (1-1) 
También ponemos imágenes del Alevín F FEG contra el Terrassa FC (sólo calentamiento), del Cadete C FEG contra el Premià, y la Escuela A FEG contra la Trinidad. 
Más resultados del fin de semana: 
Granollers 5- Benjamín D FEG 1 
Cadete Juvenil Femenino FEG 1 Peña blanquiazul 12 
RCD Espanyol de Barcelona, SAD 6 Alevín A FEG 1 
Premià de Mar 0 Infantil B FEG 6 
Infantil C FEG 17 Sant Joan Despí 0 
Alevín Benjamín Femenino FEG 1 fontsanta Fatjó 11 
Torneo Arrabal: Arrabal 2 Escuela C FEG 0; Escuela B FEG 1 Almeda 1 (penales pasa FEG) 
Prebenjamín A FEG 2 Natación Terrassa 2 
Centro Deportivo Vilassar A 2 Cadete A FEG 0 
Alevin G FEG 5 Bufal’a 3 
Cardedeu 0 Infantil D FEG 10 
Alevín F FEG 6 CN Terrassa 2 
CN Terrassa 2 Benjamín C FEG 4 
Cadete C FEG 3 Premià 1 
Escuela A FEG 11 Trinidad 1 
Alevín B FEG 2 Terraza 3 
Vilassar 2 Prebenjamín B FEG 3 
CN Terrassa 0 Prebenjamín FEG D 9 
Alevín Infantil Femenino FEG 4 Fontsanta Fatjó 5 
Alevín C FEG 3 Vilassar 3 
Bufalà 4 Benjamín F FEG 2 
El Juvenil Preferente de Toni Rovira ha perdido en Horta (1-0) 
El Prebenjamín C FEG ha ganado el Pedraza 7-5 
El Alevín E FEG ha marcado 7 goles en Bufalà 
Suspendido el Juvenil C FEGRAM-UD Molletense de hoy domingo 28 
Cadete A FEG 3 Mongat 4 
Benjamín B FEG 3 Granollers 3 
Infantil C FEG 3 Racing Blanenc 0 
Can Trias 0 Cadete B FEG 4 
Senior FEG 3- At Masnou 0 
CN Terrassa 2 Juvenil B FEG 3 
CN Terrassa 1 Infantil A FEG 1 
Veteranos Piferrer 1 Veteranos FEG 6 
Benjamín C FEG 6 Hospitalet 2 
Santos B 2 Alevín D FEG 1 
Prebenjamín C C FEG 7 Pedraza 5 (imágenes) 
Huerta 1 Juvenil A FEG 0