Resultats dels Tornejos de Setmana Santa

Amb l’aturada de lliga no tots els equips de la Fundació Esportiva Grama van descansar ja que diversos van jugar Tornejos de Setmana Santa. Aquí repassem els resultats:

  • Juvenil D – Torneig Pubilla Casas

Quarts de final: Santboià 0-0 Grama (victòria a la tanda de penaltis per 0-2)

Semifinal: Pubilla Casas 0-2 Grama

Final: Young Talent 1-1 Grama (victòria a la tanda de penaltis per 1-3) CAMPIONS

  • Combinat de Alevins – Torneig del FC Can Buxeres

Fase de grups: CE L’Hospitalet 1-0 Grama / FC Can Buxeres 2-0 Grama / CF Badalona (Primera) 4-0 Grama / CD Sant Gabriel (Preferente) 8-0 Grama

  • Benjamí C – Mare Nostrum Cup

Fase de grups: Gimnàstic Manresa 6-1 Grama / Grama 2-3 AEC Manlleu / Grama 1-3 Sistrells CF

  • Benjamí G – Torneig Setmana Santa La Torreta del Vallès

Fase de grups: UD Cirera 3-3 Grama / Grama 3-4 CF Singuerlín / La Llantia 6-1 Grama / Grama 2-3 Torreta

  • Combinat de Benjamins –> Torneo del FC Can Buxeres.

Fase de grups: CD Sant Gabriel 3-0 Grama / Grama 0-2 Castelldefels / Grama 1-3 CF Badalona / Can Buxeres B 4-0 Grama / Grama 3-1 Can Buxeres C

  • Prebenjamí A Torneig del Santa Eulàlia

Fase de grups: UE Cornellà 1-0 Grama / Castelldefels 2-2 Grama / Vilassar de Dalt 1-1 Grama

  • Prebenjamí BTorneig Vila de Calafell

Fase de grups: Grama 10-0 Calafell D / Calafell A 4-0 Grama / Riera 0-0 Grama

Quarts de final: UD Torredembarra 3-1 Grama

  • Escola A – Torneig del Cerdanyola de Mataró (Chacón Cup)

Fase de grups: Grama 5-0 At.Masnou / Grama 3-5 Cerdanyola / Grama 0-2 Molinos

L’Escola a la Chacon Cup.

Con el parón de liga no todos los equipos de la Fundació Esportiva Grama descansaron ya que varios jugaron Torneos de Semana Santa. Aquí repasamos sus resultados:

  • Juvenil D – Torneo Pubilla Casas

Cuartos de final: Santboià 0-0 Grama (victoria en la tanda de penaltis por 0-2)

Semifinal: Pubilla Casas 0-2 Grama

Final: Young Talent 1-1 Grama (victoria en la tanda de penaltis por 1-3) CAMPEONES

  • Combinado de Alevines – Torneo del FC Can Buxeres

Fase de grupos: CE L’Hospitalet 1-0 Grama / FC Can Buxeres 2-0 Grama / CF Badalona (Primera) 4-0 Grama / CD Sant Gabriel (Preferente) 8-0 Grama

  • Benjamín C – Mare Nostrum Cup

Fase de grupos: Gimnàstic Manresa 6-1 Grama / Grama 2-3 AEC Manlleu / Grama 1-3 Sistrells CF

  • Benjamín G – Torneo Semana Santa La Torreta del Vallès

Fase de grupos: UD Cirera 3-3 Grama / Grama 3-4 CF Singuerlín / La Llantia 6-1 Grama / Grama 2-3 Torreta

  • Combinado de Benjamines –> Torneo del FC Can Buxeres.

Fase de grupos: CD Sant Gabriel 3-0 Grama / Grama 0-2 Castelldefels / Grama 1-3 CF Badalona / Can Buxeres B 4-0 Grama / Grama 3-1 Can Buxeres C

  • Prebenjamín A Torneo del Santa Eulàlia

Fase de grupos: UE Cornellà 1-0 Grama / Castelldefels 2-2 Grama / Vilassar de Dalt 1-1 Grama

  • Prebenjamí BTorneo Vila de Calafell

Fase de grupos: Grama 10-0 Calafell D / Calafell A 4-0 Grama / Riera 0-0 Grama

Cuartos de final: UD Torredembarra 3-1 Grama

  • Escuela A – Torneo del Cerdanyola de Mataró (Chacón Cup)

Fase de grupos: Grama 5-0 At.Masnou / Grama 3-5 Cerdanyola / Grama 0-2 Molinos